English
Projektim
Ndėr sektorėt mė tė suksesshėm tė kompanisė enggroup sh.p.k. ėshtė sektori i projektimeve, meqrast kompania jonė gjerė tani ka projektuar objekte tė shumėllojshme. Stafi jonė ėshtė i specializuar pėr tė gjitha fazat e projektimeve: Arkitekturė, Statikė, Elektrikė, Teknologji Informative, Instalime Makinerike, Hidroinstalime etj.
Ndėrtim
Kompania jonė i kryen tė gjitha llojet e ndėrtimeve dhe renovimeve tė objekteve tė ndryshme ndėrtimore siē janė ato: banimore, afariste, shoqėrore, rekreative, sportive, rregullim tė infrastrukturės, etj.
Mbikėqyrje
Nė kuadėr tė kompanisė gjendet edhe sektori i mbikėqyrjeve profesionale tė tė gjitha lėmive siē janė ato: ndėrtimore, arkitekturale, makinerike, elektrike, teknologji informative, hidroinstalimeve, etj.