English
Projektet e realizuara
Kompania enggroup sh.p.k. gjer tani ka perfunduar shumė projekte tė lėmive tė ndryshme ndėrtimore duke filluar nga projektime tė ndryshme; mbikėqyrje profesionale dhe ndėrtime e renovime tė objekteve tė ndryshme ndėrtimore.

Nė anėn e majtė tė kėsaj faqeje dhe sipėr, gjenden disa nga projektet e realizuara nga kompania jonė.