English
Partnerėt e kompanisė
Kompania enggroup sh.p.k. ka bashkėpunim tė ngushtė me shumė kompani vendore dhe ndėrkombėtare e gjithashtu edhe marreveshje bashkėpunimi me shumė individ profesionist tė lėmive tė ndryshme dhe biznesmen te ēmuar.
Falenderim
Falėnderojmė tė gjithė bashkėpunėtorėt, partnerėt dhe tė gjithė tė tjerėt tė cilėt kanė ndihmuar nė ngritjen dhe rritjen e kompanisė prej themelimit e deri mė sot, duke dhėnė kontributin e tyre fizik, mendor dhe material pėr tė mirėn e kėsaj kompanie dhe shpresojmė se ky bashkėpunim do tė vazhdoj edhe nė tė ardhmen.