English
Mirėsevini
Enggroup sh.p.k. ofron produkte, shėrbime dhe propozon zgjidhje profesionale nė lėmin e ndėrtimtarisė, arkitekturės, elektrikės dhe teknologjisė informative pėr nevojat e konsumatorėve tė vet qė nga viti 2005.

Kompania ėshtė e udhėhequr nga ekspertė tė ri, entuziastė me energji, shkathtėsi e nė veēanti me pėrkushtimin pėr punė profesionale nė projektim, ndėrtim dhe mbikėqyrje si veprimtari kryesore tė kompanisė, dhe me ndėrtimin e partneriteteve tė reja nė tėrė Kosovėn dhe vendet e rajonit.